Home      Fall Sports      Winter Sports      Spring Sports      Volunteering      Booster Club      Champions      Hall of Fame  

Champions

Girls Basketball
Girls Basketball

1980-A
1984-A
2003-A
2008-A
2010-C
2011-B
2012-A
2015-8th 

Boys Basketball
Boys Basketball

1965-A
1977-C
1978-B
1979-A
1987-B
1988-A
2005-C
2006-B
2007-A

Twin City Champions

1979-A Boys Basketball
2006-A Slowpitch Softball
2007-A Boys Basketball
2007-A Volleyball
2013-8th Girls Volleyball
2014-8th Girls Volleyball 

Volleyball
Volleyball

1978-A
1991-C
2005-C
2007-A
2008-C
2011-5th
2012-6th
2012-7th
2013-7th
2013-8th
2014-8th 

Fast-Pitch Softball
Fast-Pitch Softball

2008-A
2009-B
2010-C
2013-6th
2014-6th
2015-5th 

Slow-Pitch Softball
Slow-Pitch Softball

1964-Junior
1965-C
1968-Junior
1968-Senior
1971-C
1996-B
1996-C
2005-A
2006-A

Track and Field
Track and Field

1978-Boys
1989-Boys
1991-Boys
2012-Girls

Baseball
Baseball

1989-A

Hockey
Hockey

2008

Soccer
Soccer

1994-A
2006-B

Swim Team

2016 CAA Finals champions

  • Dane D. (3rd grade) – Boys (3-4) 25 yard Butterfly, 16.02 seconds
  • Dane D. (3rd grade) – Boys (3-4) 50 yard Breaststroke, 39.46 seconds* (CAA Finals record)
  • Christopher W. (4th grade) – Boys (3-4) 50 yard Freestyle, 35.38 seconds
  • Swiminators Boys (3-4) 100 yard Individual Medley Relay – Quang N. (2nd grade – backstroke); Dane D. (3rd grade Transfiguration – breaststroke); Jack K. (3rd grade Transfiguration – butterfly); Christopher W. (4th grade – freestyle) – 1:13.20

2015 CAA Finals champions

  • Dane D. (2nd grade) – Boys (K-2) 50 yard Freestyle, 36.46 seconds* (CAA Finals record)
  • Dane D. (2nd grade) – Boys (K-2) 25 yard Breaststroke, 19.69 seconds* (CAA Finals record)
  • Jack K. (2nd grade) – Boys (K-2) 25 yard Butterfly, 22.31 seconds
  • Swiminators Boys (K-2) 100 yard Individual Medley Relay – Alex L. (1st grade – backstroke); Dane D. (2nd grade Transfiguration – breaststroke); Jack K. (2nd grade Transfiguration – butterfly); Daniel R. (2nd grade – freestyle) – 1:31.41* (CAA Finals record)